fbpx

Orari i Punës

Hëne - Shtunë | 09:00-12:00AM - 14:00-18:00PM

Thirrni tani: +383 44 700 125

Feb 27

Zhurmat e veshëve

Statistikat tregojne qe 17 % e popullsise boterore degjojne tinguj qe ne fakt nuk ekzistojne. Ata vuajne nga nje gjendje qe ne mjeksi quhet Tinnitus. Kjo fjale e ka origjinen nga latinishtja dhe do te thote tringellim. Ne pergjithesi menyrat e ankimit ndaj zhurmave ne vesh jane te ndryshme; dikush e pershkruan si tringellim zileje, […]